Володимир - Волинська

районна рада

офіційний сайт

Пошук:

 

Постійні комісії районної ради

Постійна комісія

з питань планування, бюджету, фінансів, залучення інвестицій

та використання майна спільної власності територіальних громад району

 

Голова комісії:

Вірковський Валентин Петрович

 

Заступник голови комісії:

 

 

Секретар комісії:

Нестеряк Ганна Владиславівна

 

Члени комісії:

 

Лісова Алла Степанівна

 

Пальонка Роман Анатолійович

 

Прокуда Юрій Віталійович

 

Філіпов Іван Миколайович

 

Хільковець Інна Петрівна

 

Голодюк Руслан Павлович

 

Гиць Ярослав Григорович

 

Лазаренко - Штикало Людмила Ростиславівна

Постійна комісія

з питань депутатської діяльності та етики,

дотримання прав людини, законності  і  правопорядку

 

Голова комісії:

Нагорний Андрій Євгенович

 

Заступник голови комісії:

Квашук Микола Володимирович

 

Секретар комісії:

Юринець Олександр Олексійович

 

Члени комісії:

 

Шандерик Світлана Олегівна

 

Косаковська Марина Юріївна

 

Кондисюк Олександр Анатолійович

Постійна комісія

з питань освіти, культури, духовності, охорони здоров’я,

материнства, в справах  молоді та соціального захисту населення

 

Голова комісії:

Міщук Ганна Микитівна

 

Заступник голови комісії:

Ляшенко Сергій Васильович

 

Секретар комісії:

Мазур Віра Миколаївна

 

Члени комісії:

 

Семченкова Світлана Анатоліївна

 

Савчук Володимир Олександрович

 

Ткачук Ірина Василівна

 

Костючко Микола Федорович

 

Адамчук Світлана Ярославівна

Постійна комісія

з питань сільського господарства і продовольства, екології

та раціонального використання природних ресурсів

 

Голова комісії:

Якубський Віктор Петрович

 

Заступник голови комісії:

Матусевич Микола Володимирович

 

Секретар комісії:

Юрчук Оксана Миколаївна

 

Члени комісії:

 

Азаркевич Тетяна Олександрівна

 

Сараванський Олексій Анатолійович

 

Бадзюнь Олег Володимирович

 

Фіщук Віктор Сергійович

 

Яльницький Анатолій Миколайович

 

Вілентко Віктор Анатолійович

Постійна комісія

з  питань  промисловості, будівництва, транспорту, зв'язку і житлово-комунального господарства та підприємництва

 

Голова комісії:

Луцюк Сергій Іванович

 

Заступник голови комісії:

Войтюк Федір Васильович

 

Секретар комісії:

Матрипула Петро Петрович

 

Члени комісії:

 

Максимів Назар Володимирович

 

Корнійчук Вадим Володимирович

 

Мартинюк Леся Георгіївна

 

Динько Юрій Іванович