Обжинки 2017

8 вересня 2017 року у центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки, що у місті Луцьку, кращі господарники краю представили свою продукцію, поділились здобутками та отримали нагороди.

Урочисто відкрив свято «Обжинки-2017» голова Волинської ОДА Володимир Гунчик.Опісля офіційної частини, підприємства та ремісники усіх районів краю презентували свої набутки та досягнення, запрошуючи до своїх яток із частуваннями та справжніми витворами мистецтва.

Володимир-Волинський район на святі представила делегація у складі заступника голови районної ради Алли Мельник, працівників управління агропромислового розвитку райдержадміністрації на чолі зі своїм начальником  Юрієм Кравчуком та художній колектив «Хмелівчанка».

У рамках дійства були представлені святкові експозиції районів, підприємств галузі АПК,  професійно-технічних закладів області, виставка техніки та тварин, продукція бджільництва та  лісового господарства. Зі сцени музичні відання дарували присутнім самодіяльні аматорські колективи районів.

Проводилися майстер-класи: «Український віночок – створення віночків за традиціями і звичаями українського села» (біопластика), «Апітерапія», «Лялька-мотанка – прадавній оберіг», мастер-клас по соломоплетінню. А також безліч конкурсів та розваг.

Також на святі було встановлено абсолютний рекорд із випічки короваю. Приватне акціонерне товариство «Теремно-Хліб» виготовило найбільший в Україні коровай –750 кілограм, чим встановило загальнодержавний рекорд.