Блаженнійший Епіфаній очолив святкову літургію у кафедральному соборі Різдва Христового

10 травня 2018 року, у день пам’яті преподобного Стефана, єпископа Володимир – Волинського у кафедральному соборі Різдва Христового відбулося урочисте богослужіння, яке очолив предстоятель Православної Церкви України Епіфаній.
Серед присутніх на богослужінні – священнослужителі з усієї Володимир-Волинської єпархії, місцеві віряни та прочани з усіх куточків Волині. Зокрема, на патріаршій службі молилися голова районної ради Роман Гук, голова райдержадміністрації Наталія Василець, очільник області Олександр Савченко, депутат обласної ради Валерій Діброва.
– У цьому році, історичному році, ми отримали великий дар Божий – Господь наділив нас церковною та духовною незалежністю. Ми отримали такий довгоочікуваний синодальний патріарший томос, який засвідчує, що саме з цього часу ми є незалежною Помісною Української Православною церквою, – зазначив під час проповіді Блаженнійший Епіфаній.
Також Блаженнійший владика нагородив достойників Благословенними Грамотами та Відзнаками Предстоятеля, зокрема: секретаря єпархіального управління прот. Юрія Зінчука, голову обласної державної адміністрації Олександра Савченка, голову районної ради Романа Гука, начальника Володимир – Волинського відділу поліції Михайла Бобик, мецената директора товариства «П’ятидні» Валерія Діброву та інших посадовців та меценатів.
Опісля літургії, митрополит Київський і всієї України очолив хресну ходу від кафедрального собору до дошки пам’яті загиблих учасників АТО (ООС), де разом із запрошеним єпископатом, духовенством, представниками влади та жителями міста і району вшанував пам’ять Героїв Володимирщини, які загинули у неоголошеній війні на сході нашої держави.
У рамках візиту предстоятель ПЦУ також побував у розташуванні 14 ОМБр, де звершив оновлення каплиці на честь рівноапостольного князя Володимира та поспілкувався з військовими.