День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Сьогодні, 9 травня 2018 року, у День Перемоги на площі Героїв міста Володимира-Волинського відбулися урочисті збори, за участю ветеранів, духовенства усіх конфесій, представників органів влади, установ та організацій, учнівської молоді та громадськості.
Присутні хвилиною мовчання вшанували тих, кого немає серед нас в урочистий та скорбний день, тих – хто не пройде в колонах сивочолих ветеранів. З глибокою вдячністю схилили голови перед загиблими воїнами у Другій світовій війні та воїнами, які у ХХІ столітті ціною життя боронили територіальну цілісність України.
У пам’ять про них учасники мітингу поклали квіти до обеліска Слави та дошки пам’яті загиблим учасникам АТО.
Духовенство УПЦ КП, УПЦ та римо-католицької церкви відслужили екуменічну панахиду за полеглими.
Також ряд заходів з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулося й у населених пунктах району.