Двадцять перша сесія районної ради

21 грудня 2018 року під головуванням голови районної ради Романа Гука відбулася двадцять перша сесія районної ради сьомого скликання.

В роботі пленарного засідання окрім 22 депутати районної ради взяли участь голова райдержадміністрації Наталія Василець, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, представники громадськості, представники ЗМІ.

Перед початком роботи сесії голова районної ради Роман Гук від імені всіх депутатів привітав депутатів – іменинників, які святкували свої Дні народження в міжсесійний період.

Згодом депутати перейшли до розгляду питань порядку денного чергової сесії:

1. Про план роботи районної ради на І півріччя 2019 року.
  2. Про внесення змін до районної Програми соціального захисту населення на 2018-2019 роки
  1. Про внесення змін до районної Програми забезпечення прав і законних інтересів дітей, їх соціального захисту та всебічного розвитку на 2018-2022 роки.
  2. Про районну Програму висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в районі засобами масової інформації на 2019 рік.
  3. Про Програму вшанування працівників, колективів підприємств, організацій, установ, мешканців району з нагоди державних, професійних свят, ювілейних дат та пам’ятних днів у Володимир-Волинському районі на 2019 рік.
  4. Про звіт про виконання районного бюджету за дев’ять місяців 2018 року
  5. Про внесення змін до рішення районної ради від 21грудня 2017 року №15/4 “Про районний бюджет на 2018 рік”
  6. Про районний бюджет на 2019 рік.
  7. Про затвердження технічних документацій по нормативній грошовій оцінці земельних  ділянок за межами населених пунктів на території Володимир-Волинського району
  8. Про безоплатну передачу майна (майновий комплекс військового містечка «Амбуків») із спільної власності територіальних громад м.Устилуга і сіл району у комунальну власність Устилузької міської ради
  9. Про звернення депутатів Луцької районної ради щодо необхідності прийняття Виборчого кодексу України
  10. Про звернення депутатів Маневицької районної ради Волинської області до Кабінету Міністрів України щодо затвердження Порядку оформлення дозволу на видалення дерев, кущів, газонів і квітників за межами населених пунктів (крім насаджень лісового фонду)
  11. Про звернення депутатів Володимир-Волинської районної ради до Президента України щодо негайного скасування рішення Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення
  12. Різне

В результаті обговорення з більшості питань було ухвалені відповідні рішення. Згідно до чинного законодавства усі результати поіменного голосування депутатів розміщені на офіційному веб-сайті районної ради.