Голова ради провів виїзний прийом громадян у Зимнівській сільраді

4 липня 2018 року голова районної ради Роман Гук та керівник апарату райдержадміністрації Сергій Романюк провели виїзний прийом громадян на території Зимнівської сільської ради й відвідали Володимирівку, Когильне, Поничів, Острівок та Льотниче.
Спільно із представниками районної влади в цих населених пунктах працював голова Зимнівської громади В’ячеслав Католик.
Із низкою питань, які потребують вирішення прийшли мешканці села Володимирівка, зокрема, вони бідкались щодо проведення водопроводу, ремонту світильників, що знаходяться у центрі села та уже довгий час не працюють. А також просили посприяти у встановленні знаку обмеження швидкості на перехресті Першотравневої і Зеленої. Вулиці велелюдні, у літню пору там бавиться багато дітей, а автомобілі, що проїжджають ними, мчать на великій швидкості. Тож аби попередити біду і просять про допомогу.
Жителі села Поничів до представників виконавчої гілки влади району та місцевого самоврядування звернулися за роз’ясненнями щодо укладання декларацій із лікарями, а також їх турбують старі дерева, що ростуть навколо дитячого майданчика та необгороджене ГРП, яке теж знаходиться неподалік.
Острівчани, своєю чергою, цікавилися можливістю організації маршрутного перевезення.
Порушувалося питання і підключення електроенергії до житлового масиву, що будується.
У ході робочої поїздки представники районної влади відвідали і об’єкти соціальної сфери. Поспілкувалися із керівниками сільських установ, цікавлячись проблемними питаннями керівник апарату райдержадміністрації Сергій Романюк, які потребують вирішення.
Опісля, голова райради Роман Гук та керівник апарату райдержадміністрації Сергій Романюк вручили посвідчення та нагрудний знак до почесного звання України «Мати-героїня» жительці села Льотниче, матері п’яти дітей Валентині Сапаковій.