“Майбутнє лісу в твоїх руках”

Дати нове життя лісові, створити нові насадження – основне завдання працівників лісового господарства. Тому щороку на весні вони розпочинають лісокультурну кампанію. А розуміючи необхідність виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, роз’яснення широким колам громадськості важливості створення лісових насаджень, як одного з основних компонентів збереження екологічної рівноваги на планеті, лісівниками України з 2006 року проводиться щорічна акція «Майбутнє лісу у твоїх руках». Вона стартує у Всесвітній день лісу й триває до Дня довкілля.
Головним заходом цієї акції є посадка дерев і створення нових лісів за широкої участі учнівської молоді, громадськості, представників органів влади та ЗМІ.

5 квітня 2019 року, працівники районної ради та райдержадміністрації теж внесли свою лепту у створення нових лісових насаджень. Під керівництвом працівників ДП «Володимир-Волинське лісомисливське господарство» держслужбовці заліснили площу в 1,3 га. Висадили 9 тис. саджанців дуба та сосни на території Микуличівського лісництва.