На Волині відбулося перше засідання Ради регіонального розвитку

29 листопада 2018 року, під керівництвом голови облдержадміністрації Олександра Савченка у Луцьку вперше відбулося засідання Ради регіонального розвитку Волинської області, де обговорили перспективні плани розвитку краю на 2019-2021 роки. До її складу увійшли керівництво обласної державної адміністрації, обласної ради, депутати рад різних рівнів, керманичі райдержадміністрацій, очільники ОТГ, мери міст та громадські діячі.
Участь у засіданні Ради регіонального розвитку взяли голова Володимир – Волинської районної ради Роман Гук, голова районної державної адміністрації Наталія Василець, представники місцевого самоврядування та територіальних громад району.
Розпочав захід керівник найвищої виконавчої гілки влади в області Олександр Савченко, акцентувавши увагу на основних соціально-економічних показниках розвитку Волині за 2015-2018 роки та головних досягненнях регіону.
— Є бюджет, буде і розвиток територіальної громади. Реформа децентралізації, яку впроваджує Президент України Петро Порошенко та Уряд Володимира Гройсмана, дала можливість прискорити темпи зростання власної ресурсної бази місцевих бюджетів. Якщо упродовж 2010 – 2013 років обсяг місцевих бюджетів області за власною доходною базою становив близько одного мільярда гривень, то у 2018 році їх доходні джерела збільшились до чотирьох мільярдів гривень. Зокрема, починаючи з 2015 року власні доходи загального фонду місцевих бюджетів щорічно зростали в обсягах не менше двадцяти п`яти відсотків, – повідомив Олександр Савченко.
Опісля, свої досягнення присутнім презентували голови Княгининівської, Голобської та Боратинської ОТГ, керівник Маневицької райдержадміністрації й очільник Ківерцівської міської ради.