На Володимирщині відбулося перше засідання ради регіонального розвитку

Понад дві сотні представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та громадськості району зібрались сьогодні, 13 грудня 2018 року, на перше засідання Ради регіонального розвитку Володимирщини.

Обговорювалися і питання реформи адміністративно-територіального устрою.

Участь у його роботі взяли голова районної ради Роман Гук, заступник голови районної ради Алла Мельник, працівники апарату районної ради та структурних підрозділів райдержадміністрацій, представники органів місцевого самоврядування та громадськості.

Про новий регіональний простір розповів присутнім директор Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування Анатолій Пархом’юк.

Опісля, історіями успіху та майбутніми перспективами ділилися голови об’єднаних територіальних громад Віктор Поліщук, В’ячеслав Католик, Сергій Панасевич та Ігор Пальонка.