На Володимирщині вшанували пам’ять жертв політичних репресій

19 травня – в Україні вшановують пам’ять жертв політичних репресій. Це трагічна сторінка історії України, в яку вписано мільйони імен невинно загублених і репресованих наших співвітчизників.
Цього дня згадуємо тисячі українських громадян, які за облудними звинуваченнями були позбавлені волі, посаджені в тюрми й вислані в табори, а велика частина з них поплатилася власним життям за вчинки і погляди, які не вписувалися в канони насаджуваної комуністичної ідеології.
Відтак, вшанувати світлу пам’ять жертв політичних репресій, сьогодні, 17 травня 2019 року, до символічної могили борцям за волю України прийшли заступник голови райради Алла Мельник, керівник апарату райдержадміністрації Сергій Романюк, працівники установ та організацій міста, небайдужі краяни.
Поклавши квіти до пам’ятного знаку, присутні, схиливши голови, віддали дань пам’яті усім, хто постраждав внаслідок політичних репресій, втративши рідний дім, родину та майбутнє в цілому.