На Володимирщині вшанували жертв війни

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.
Віддати данину пам’яті тим, хто не повернувся з війни, напередодні, 21 червня 2019 року, на площі Героїв зібралась громадськість району та міста. На захід з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні прийшли і представники влади, серед яких заступник голови районної ради Алла Мельник та керівник апарату райдержадміністрації Сергій Романюк.
Страшні сторінки історії крізь призму спогадів свідків війни озвучив науковий співробітник Володимир-Волинського історичного музею імені Омеляна Дворницького Богдан Янович.
За традицією, до обеліска Слави та стели загиблим учасникам АТО (ООС) присутні поклали квіти та запалили лампадки.
Опісля, скорбною ходою усі пройшли до пам’ятника жертвам тоталітарних режимів, що встановлений на місці масового розстрілу в’язнів на валах Городища.