ОголошенняІнформація Головного територіального управління юстиції у Волинській області, щодо деяких питань застосування статті 37 Закону України “Про нотаріат”. Переглянути: Додаток1, Додаток2, Додаток3, Додаток4.Інформація Інституту Політичної Освіти. Переглянути: Додаток1, Додаток2.Інформація щодо формування державного замовлення щодо навчання з питань цивільного захисту керівного складу та фахівців міністерств, інших центральних та місцевих органів виконавчої влади на 2020 рік. Переглянути.Інформація щодо умов вступу до Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) у 2019 році. Переглянути.22 березня 2019 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради відбудеться двадцять друга сесія районної ради сьомого скликання.

На сесію запрошуються депутати районної ради, голова районної державної адміністрації, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, Устилузький міський та сільські голови,  керівники окремих установ, журналісти місцевих засобів масової інформації.Інформація Державної екологічної інспекції у Волинській області щодо недопустимості торгівлі ранньоквітучими об’єктами рослинного світу. Переглянути.Є проблема тепла? Шукаєте як опалити будівлю? Переглянути: Додаток1, Додаток2.18 грудня 2018 року Верховна Рада України прийняла Закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу”, який допоможе комплексно впливати на проблему цькування в Україні.

Серед іншого, цей закон:
✔️ вперше визнає юридично поняття булінгу в українському законодавстві;
✔️ передбачає відповідальність не тільки за вчинення, але й за приховування випадків булінгу;
✔️ запроваджує контроль директорів шкіл за виконанням заходів по протидії булінгу, розгляд заяв про випадки цькування від учнів та їх батьків.

Ми підготували інформаційні матеріали, щоб розповісти громадянам, громадським організаціям, профільним органам влади та іншим заінтересованим особам про зміни до законів України щодо протидії булінгу.

В нашій інфографіці читайте:
– що таке булінг, та які види булінгу існують;
– якими є ознаки булінгу;
– що робити, якщо Ви постраждали від цькування;
– якою є відповідальність за булінг.

#СтопБулінг #НіЦькуванню #ЗупинимоБулінгРазомІнформація про хід виконання районної  цільової соціальної Програми протидії ВІЛ-інфекції/Сніду на 2015 – 2018 роки у Володимир-Волинському районі, затвердженої рішенням районної ради від 17.07.2015р. №37/10. Переглянути.Рішення Волинської обласної ради “Про мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Волинської області”. Переглянути.Інформація Всеукраїнської благодійної організації “Асоціація благодійників України” про умови Національного конкурсу “Благодійна Україна – 2018”. Переглянути.Інформація міжфракційного депутатського об’єднання “Рівні можливості” Верховної Ради України про досягнення у політиці забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в Україні. Переглянути.Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади». Переглянути.Інформація Володимир – Волинського ТМО про використання коштів за 9 місяців 2018 року.


7 червня 2017 року стартував наймасштабніший правопросвітницький проект Мін’юсту “Я МАЮ ПРАВО!”, тривалість якого становить 3 роки (2017-2019 роки). 13 вересня 2017 року розпорядженням Кабінету Міністрів України проекту надано статус національного. Указом Президента України від 14.11.2017 року 2018 рік оголошено Роком реалізації правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”.

На сьогодні сайт проекту містить більше 100 роз’яснень та відеоконсультацій Міністра юстиції України Павла Петренка з різних правових питань, які можуть бути корисними жителям району. Офіційний сайт проекту – http://pravo.minjust.gov.ua.20 вересня 2018 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради відбудеться двадцята сесія районної ради сьомого скликання.
На сесію запрошуються депутати районної ради, голова районної державної адміністрації, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, Устилузький міський та сільські голови, керівники окремих установ, журналісти місцевих засобів масової інформації.Інформація про роботу Володимир – Волинського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції за І півріччя 2018 року. ПереглянутиГромадська організація «Відкритий світ молоді» інформує про те, що з 25 по 31 жовтня 2018 року в м. Мілан (Італія) за підтримки Посольства Італії в Україні відбудеться міжнародний семінар «Профілактика девіантної поведінки як комплексний вплив на суспільні умови розвитку сучасної молоді» (програма додається).Проект «Голос Громади в місцевому самоврядуванні» який  реалізується в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Переглянути.Додаток1.Додаток2.Оголошення про прийом документів для вступу в Тернопільський національний економічний університет. Переглянути 26 червня 2017 року о 08.30 годині в залі засідань районної ради відбудеться вісімнадцята (позачергова) сесія районної ради сьомого скликання.

На сесію запрошуються депутати районної ради, голова районної державної адміністрації, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, Устилузький міський та сільські голови, керівники окремих установ, журналісти місцевих засобів масової інформації.ОГОЛОШЕННЯ

про намір щодо надання в оренду майна спільної власності територіальних громад міста Устилуга та сіл району, яке перебуває в оперативному управлінні Володимир-Волинського територіального медичного об’єднання. Переглянути
ОГОЛОШЕННЯ

про намір щодо надання в оренду майна спільної власності територіальних громад міста Устилуга та сіл району, яке перебуває в оперативному управлінні Володимир – Волинського районного будинку культури. Переглянути Інформація щодо прийому документів для вступу в Центр підготовки магістрів публічної служби і професійних судів Національного університету “Одеська юридична академія”. Переглянути


 Інформація щодо необхідності дотримання власниками або користувачами земельних ділянок, розташованих у межах охоронних зон об’єктів магістральних трубопроводів, норм чинного законодавства України. ПереглянутиЗвіт Володимир – Волинського територіального медичного об’єднання про використання медичної субвенції за 2017 рік. Переглянути


Міністерство юстиції України  оголошує конкурси на заміщення вакантних посад в апараті Міністерства юстиції України та його територіальних органах, що належать до сфери управління Мін’юсту.

Детальна інформація  міститься за посиланням на відповідний розділ веб-сайту Мін’юсту     http://old.minjust.gov.ua/section/288


З метою забезпечення виконання державного замовлення Національного агентства України з питань державної служби з підготовки магістрів у галузі знань “Публічне управління та адміністрування» (колишнє «Державне управління») за спеціальністю „Публічне управління та адміністрування” (колишня «Державна служба») у 2017 році Тернопільський національний економічний університет проводить набір державних службовців, посади яких належать до 6-9 групи оплати праці, на навчання за даною спеціальністю.

“Освітні послуги надаються відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України „Про затвердження Порядку прийому на навчання за освітньо-професійною програмою підготовки магістрів за спеціальністю „Публічне управління та адміністрування” галузі знань „Публічне управління та адміністрування” від 29 липня 2009 року № 789 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 674 від 27.09.2016 р.

З умовами вступу на навчання можна ознайомитися на сайті університету: http://www.tneu.edu.ua/magister_mds_nniiot/Громадська організація “Об’єднання виробників плодово-ягідної продукції України “Ягідник” запрошує до співпраці. ПереглянутиЗвернення депутата Верховної Ради України Гузя І. В. Переглянути