Основні події суспільно-політичного, економічного та культурного характеру

Дата проведення

Час, назва та місце проведення заходу

1.

17.12.2018р.

8.00

Нарада з розгляду питання: “Про запобігання виникненню надзвичайних ситуацій в період відзначення новорічних та різдвяних свят”. (зал засідань районної ради).

10.00-13.00

Прийом громадян з особистих питань головою районної ради (кабінет №19, ІІІ-поверх).

2.

18.12.2018р.

11.00

Засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів,залучення інвестицій та використання майна спільної власності територіальних громад району. (зал засідань районної ради).

3.

19.12.2018р.

12.00

Театралізоване дійство до дня святого Миколая «Візерунки Миколая».(районний будинок культури).

4.

20.12.2018р.

10.00

Засідання колегії райдержадміністрації з розгляду питань:

1. Про проект районного бюджету на 2019 рік.

2. Про стан профілактики та дотримання законності на території району.

3. Про хід реформування земельних відносин на території району.

4. Про хід виконання Районної програми забезпечення прав і законних інтересів дітей, їх соціального захисту та всебічного розвитку на 2018-2022 роки.

5. Про роботу з національно-патріотичного виховання підростаючого покоління.

6. Про стан виконання плану роботи з кадрами райдержадміністрації за 2018 рік. (зал засідань районної ради).

14.00

Нарада у провідного спеціаліста відділу культури та туризму райдержадміністрації з розгляду питань:

1. Про підготовку до статистичної звітності за 2018 рік та планування роботи установ на 2019 рік.

2. Про підготовку та проведення новорічно-різдвяних заходів.

3. Про поточні видатки галузі. (відділ культури та туризму райдержадміністрації).

5.

21.12.2018р.

10.00

Сесія районної ради сьомого скликання з розгляду питань:

1. Про звіт про виконання районного бюджету за дев’ять місяців 2018 року.

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 21грудня 2017 року  №15/4 “Про районний бюджет на 2018 рік”.

3. Про районний бюджет на 2019 рік.

4. Про  внесення змін до районної Програми соціального захисту населення на 2018-2019 роки

5. Про план роботи районної ради на І півріччя 2019 року.

6. Про внесення змін до районної  Програми забезпечення прав і законних інтересів дітей, їх соціального захисту та всебічного розвитку на 2018-2022 роки.

7. Про районну Програму висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в районі засобами масової інформації на 2019 рік.

8. Про Програму вшанування працівників, колективів підприємств, організацій, установ, мешканців району з нагоди державних, професійних свят, ювілейних дат та пам’ятних днів у Володимир-Волинському районі на 2019 рік.

9. Про надання дозволу відділу освіти,молоді і спорту райдержадміністрації на передачу та списання газових котлів та мережевих насосів в навчальних закладах району .

10. Про затвердження технічних документацій  по нормативній грошовій оцінці  земельних  ділянок.

11.Про безоплатну передачу майна (майновий комплекс військового містечка «Амбуків») із спільної власності територіальних громад м.Устилуга і сіл району у комунальну власність Устилузької міської ради .

12. Про звернення депутатів Луцької районної ради щодо необхідності  прийняття  Виборчого кодексу України.

13. Про звернення депутатів Маневицької районної ради Волинської області до Кабінету Міністрів України щодо затвердження  Порядку оформлення дозволу на видалення дерев,кущів,газонів і квітників за межами населених пунктів (крім насадждень  лісового фонду).

14. Різне.

(зал засідань районної ради).

Санітарний день (населені пункти району).

6.

22.12.2018р.

Нарада з розгляду питань:

1. Про підсумки реалізації державної політики у галузі молоді та фізичної культури і спорту в районі.

2. Про стан організаційної роботи у секторі з питань цивільного захисту райдержадміністрації. (кабінет керівника апарату райдержадміністрації).