Основні події суспільно-політичного, економічного та культурного характеру

Дата проведення

Час, назва та місце проведення заходу

1.

19.06.2019р.

10.00

Нарада з розгляду питань:

1. Про хід підготовки до відзначення в районі Дня Конституції України.

2. Про стан організаційної роботи в управлінні фінансів райдержадміністрації. (кабінет керівника апарату райдержадміністрації)

11.00

Засідання постійних комісій районної ради:

– з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку і житлово-комунального господарства та підприємництва.

– з питань сільського господарства і продовольства, екології та раціонального використання природних ресурсів.

– з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності та правопорядку. (зал засідань районної ради)

2.

20.06.2019р.

11.00

Засідання комісії з питань захисту прав дитини. (зал засідань районної ради)

3.

21.06.2019р.

10.00

Засідання постійних комісій районної ради:

-з питань освіти, культури, духовності, охорони здоров’я материнства, в справах  молоді та соціального захисту населення.

-з питань планування, бюджету, фінансів,залучення інвестицій та використання майна спільної власності територіальних громад району. (зал засідань районної ради)

Санітарний день. (населені пункти району)

4.

22.06.2019р.

16.00

Тематичний концерт хору ветеранів війни і праці «Пам’ять» до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні «Вклонімось тим, хто поліг у бою».