Основні події суспільно-політичного, економічного та культурного характеру

Дата проведення

Час, назва та місце проведення заходу

1.

01.10.2018р.

8.00

Оперативна нарада з керівниками структурних підрозділів (зал засідань районної ради).

10.00-13.00

Прийом громадян з особистих питань головою районної ради (кабінет№19, ІІІ поверх).

2.

03.10.2018р.

10.00

Нарада у начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації з розгляду питання: “Про хід збору врожаю господарствами усіх форм власності” (управління агропромислового розвитку райдержадміністрації).

3.

04.10.2018р.

10.00

Нарада у провідного спеціаліста відділу культури та туризму райдержадміністрації з розгляду питань:

1. Про хід виконання планових завдань по наданню платних послуг населенню установами культури району за 9 місяців 2018 року.

2. Про результати проведення інвентаризації нововиявлених пам’яток археологічної спадщини, пам’яток архітектури, історії, монументального мистецтва місцевого значення.

3. Про підписку періодичних видань для бібліотек системи на I-ше півріччя 2018 року.

4. Про  підсумки проведення Одинадцятого щорічного фестивалю традиційної національної культури «Український коровай-сузір’я».

4.

05.10.2018р.

9.00

Засідання комісії з питань соціального захисту населення та призначення житлових субсидій райдержадміністрації (кабінет начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації).

11.00

Заходи з нагоди Дня працівників освіти (зал засідань районної ради).

Санітарний день (населені пункти району).