Привітання голови районної ради з Днем Конституції України

Шановні співвітчизники!
Щиро вітаю Вас з визначним державним святом – Днем Конституції України!
Основний закон України слугує визначальним фактором демократії та державності, його найвища юридична сила – це та основа, на якій будується сьогодення українського суспільства.
Нехай демократичні засади, що були закріплені цим важливим документом, стануть реаліями сьогодення, а дух законності прийде до серця кожного громадянина нашої країни.
Бажаю Вам міцного здоров’я, великого родинного щастя, миру, взаєморозуміння, злагоди та добробуту.
Нехай кожен день Вашого життя буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками, а Ваші добрі справи примножують славу рідної України.
Зі святом Вас! З Днем Конституції України!

З повагою голова районної ради                                                                                                                        Роман Гук