Про безоплатну передачу майна із спільної власності територіальних громад міста Устилуга і сіл району у власність Устилузької міської та Зимнівської сільської рад

Відповідно          до пункту 20 частини 1 статті 43, статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад”, Бюджетного кодексу України, Положення про порядок відчуження майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад міста Устилуга та сіл району затвердженого рішенням районної ради від 26.04.2013 року №18/19, на підставі рішення Устилузької міської ради від 04.05.2017р. № 20/13 “Про надання згоди на прийняття у власність філій центральної бібліотечної системи” та рішення Зимнівської сільської ради від 29.06.2017р. № 14/2 “Про надання згоди на прийняття у комунальну власність філій центральної бібліотечної системи”, районна рада

ВИРІШИЛА

1. Передати безоплатно із спільної власності територіальних громад міста Устилуга і сіл району у власність Устилузької міської ради та Зимнівської сільської ради з наявною штатною чисельністю наступні бюджетні установи (об’єкти) з балансу відділу культури та туризму райдержадміністрації згідно з Додатком №1.
  2. Вивести із структури Володимир-Волинської районної централізованої бібліотечної системи бібліотеки – філії із наявною штатною чисельністю та передати зі спільної власності територіальних громад міста Устилуга і сіл району у власність Устилузької міської ради та Зимнівської сільської ради зазначені бюджетні установи (об’єкти) у Додатку №1.
  3. Затвердити склад комісії з приймання-передачі майна спільної власності територіальних громад міста Устилуга і сіл району у власність Устилузької міської ради та Зимнівської сільської ради згідно з Додатком № 2.
  4. Вищевказаній комісії здійснити приймання-передачу майна спільної власності територіальних громад міста Устилуга і сіл району у власність Устилузької міської ради та Зимнівської сільської ради відповідно до норм чинного законодавства та у місячний термін надати акти приймання-передачі на затвердження голові районної ради.
  5. Після оформлення відповідних документів внести зміни до переліку майна спільної власності територіальних міста Устилуга і сіл району, затвердженого рішенням районної ради від 18.10.2013р. №20/13 «Про затвердження Переліку закладів культури базової мережі Володимир-Волинського району».
  6. Директору Володимир-Волинської районної централізованої бібліотечної системи (Сулік Л.Ф.) підготувати внесення необхідних змін в положення вищеназваної установи.
  7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів, залучення інвестицій та використання майна спільної власності територіальних громад району.

Голова районної ради                                                                                         Р. Гук

Руденчук 2-28-44