Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43, статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад”, Бюджетного кодексу України, Положення про порядок відчуження майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад міста Устилуга та сіл району, затвердженого рішенням районної ради від 26.04.2013 року №18/19, враховуючи рішення Устилузької міської ради від 22.02.2018р. №31/19  “Про надання згоди на прийняття у власність майна та земельної ділянки колишньої прикордонної застави в с. Амбуків” та враховуючи рішення постійної комісій районної ради з питань планування, бюджету, фінансів, залучення інвестицій та використання майна спільної власності територіальних громад району від __________ 2018 року, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати безоплатно з балансу районної ради із спільної власності територіальних громад міста Устилуга і сіл району у комунальну власність Устилузької міської ради – майновий комплекс військового містечка “Амбуків” (Додаток №1).
  2. Передати безоплатно із спільної власності територіальних громад міста Устилуга і сіл району у комунальну власність Устилузької міської ради земельну ділянки на якій розміщено об’єкт нерухомості, який передається у відповідності до пункту 1 даного рішення (Додаток №2).
  3. Затвердити склад комісії з приймання – передачі із спільної власності територіальних громад міста Устилуга і сіл району у комунальну власність Устилузької міської ради (Додаток №3).
  4. Вищевказаній комісії здійснити приймання – передачу майна із спільної власності територіальних громад міста Устилуга і сіл району у комунальну власність Устилузької міської ради відповідно до норм чинного законодавства та у місячний термін подати акти на затвердження голові районної ради.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів, залучення інвестицій та використання майна спільної власності територіальних громад району.

Голова районної ради                                                               Р.Гук

Тихий 20586