Про безоплатну передачу майна територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Володимир-Волинської райдержадміністрації із спільної власності територіальних громад міста Устилуга і сіл району у комунальну власність Зимнівської сільської ради

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43, статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», Бюджетного кодексу України, Положення про порядок відчуження майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад міста Устилуга та сіл району, затвердженого рішенням районної ради від 26.04.2013 року №18/19, враховуючи рішення Зимнівської сільської ради «Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Зимнівської сільської ради, Територіального центру соціального обслуговування та районного будинку школяра» №21/7 від 11.12.2017р. та враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів, залучення інвестицій та використання майна спільної власності територіальних громад району від 05.06.2018 року, районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Передати безоплатно із спільної власності територіальних громад міста Устилуга і сіл району у комунальну власність Зимнівської сільської ради нерухоме майно Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Володимир-Волинської райдержадміністрації згідно з Додатком 1.
  2. Затвердити склад комісії з приймання – передачі із спільної власності територіальних громад міста Устилуга і сіл району у комунальну власність Зимнівської сільської ради (Додаток №2).
  3. Вищевказаній комісії здійснити приймання – передачу майна із спільної власності територіальних громад міста Устилуга і сіл району у комунальну власність Зимнівської сільської ради та подати акти на затвердження голові районної ради.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів, залучення інвестицій та використання майна спільної власності територіальних громад району.

 

Голова районної ради                                                                                      Р.Гук

Тихий 23952