Про делегування повноважень в сфері соціального обслуговування та соціального забезпечення населення Зимнівській сільській раді Володимир – Волинського району Волинської області

Відповідно до статей 43, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Бюджетного кодексу, враховуючи рішення постійної комісій районної ради з питань планування, бюджету, фінансів, залучення інвестицій, та використання майна спільної власності територіальних громад району від 05.06.2018 року, районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Делегувати повноваження по наданню соціальних послуг населенню Володимир – Волинського району, яке проживає на території, що не увійшли до складу: Устилузької міської та Зимнівської,Зарічанської,Оваднівської сільських рад, Зимнівській сільській раді в Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Володимир-Волинського району в 2018 році.
2. Передати кошти на виконання делегованих повноважень Зимнівській сільській раді з соціального обслуговування (надання соціальних послуг) населення в Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Володимир-Волинського району з 1 жовтня 2018 року.
3. Доручити голові районної ради укласти договір з Зимнівською сільською радою про передачу видатків на виконання делегованих повноважень з соціального обслуговування (надання соціальних послуг) населення Володимир – Волинського районув Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Володимир-Волинського району. В договорі в обов’язковому порядку передбачити:
– Щоквартальний звіт Зимнівської сільської ради про виконання повноважень з обслуговування населення Володимир – Волинської району та використанню коштів.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування, бюджету, фінансів, залучення інвестицій, та використання майна спільної власності територіальних громад району

Голова районної ради Р.Гук
Тихий 23952