Про проект рішення районної ради «Про внесення змін до Положення про оренду приміщень районного будинку культури»

Відповідно до Законів України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оренду державного та комунального майна», враховуючи рішення постійної комісії  районної ради з питань планування, бюджету, фінансів, залучення інвестицій та використання майна спільної власності територіальних громад району  від    13.03.2017 року,  районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект рішення районної ради «Про внесення змін до Положення про оренду приміщень районного будинку культури» (додається).
  2. Визначити відповідальною для вивчення та надання висновків про відповідність проекту регуляторного акта вимогам статей 4 та 8 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів, залучення інвестицій та використання майна спільної власності територіальних громад.
  3. Постійній комісії:

3.1 Оприлюднити проект рішення «Про затвердження Положення про оренду приміщень районного будинку культури» та аналіз регуляторного впливу  шляхом розміщення на сайті  районної ради та повідомлення  про оприлюднення в  міськрайонній газеті “Слово правди”.

3.2 Подати свої висновки про відповідність проекту рішення районної ради «Про затвердження Положення про оренду приміщень районного будинку культури» статтям  4 та 8 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” на чергове засідання сесії районної  ради.

Голова  районної  ради                                                                                   Р. Гук

Захарчук 23 605

Переглянути: Проект рішення,Положення