Про проект рішення районної ради “Про затвердження Положення про оренду приміщень районного будинку культури”

Відповідно до Законів України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про оренду державного та комунального майна”, враховуючи рішення постійних комісій районної ради  з питань планування, бюджету, фінансів, залучення інвестицій та використання майна спільної власності територіальних громад району від 18.12.2017 року, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект рішення районної ради “Про затвердження Положення про оренду приміщень районного будинку культури”.
  2. Визначити відповідальною для вивчення та надання висновків про відповідність проекту регуляторного акта вимогам статей 4 та 8 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів, залучення інвестицій та використання майна спільної власності територіальних громад.
  3. Постійній комісії:

3.1 Оприлюднити проект рішення “Про затвердження Положення про оренду приміщень районного будинку культури” та аналіз регуляторного впливу  шляхом розміщення на сайті  районної ради та повідомлення  про оприлюднення в міськрайонній газеті “Слово правди” .

3.2 Подати свої висновки про відповідність проекту рішення районної ради “Про затвердження Положення про оренду приміщень районного будинку культури” статтям 4 та 8 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” на чергове засідання сесії районної  ради.

Голова  районної  ради                                                                                      Р. Гук

Тихий 20586

Переглянути: Рішення, Положення, Аналіз.