Про Програму покращення функціонування Центру обслуговування платників Володимир-Волинської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління державної фіскальної служби у Волинській області на 2017 – 2018 роки

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та з метою повного та якісного надання населенню інформаційних послуг з питань податкової політики, поліпшення умов обслуговування платників, створення зручних умов для виконання податкових обов’язків кожним громадянином та підвищення рівня добровільної сплати податків, враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів, залучення інвестицій та використання майна спільної власності територіальних громад району від  26.06.2017 року, районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Програму покращення функціонування Центру обслуговування платників Володимир-Волинської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління державної фіскальної служби у Волинській області на 2017 – 2018 роки (далі – Програма) (додається).
  2. Рекомендувати Володимир-Волинській об’єднаній державній податковій інспекції забезпечити організацію та виконання завдань і заходів Програми за рахунок передбачених джерел фінансування.
  3. Контроль за виконанням цієї Програми покласти на постійну комісію районної ради з питань планування, бюджету, фінансів, залучення інвестицій та використання майна спільної власності територіальних громад району.

 

Голова районної ради                                                                                         Р. Гук

Войтович 21607

Переглянути: Програма