Про входження районної ради у склад засновників юридичної особи Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Володимир–Волинської райдержадміністрації

Відповідно до Господарського кодексу України, пункту 20 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань”, враховуючи рішення постійної комісій районної ради з питань планування, бюджету, фінансів, залучення інвестицій, та використання майна спільної власності територіальних громад району від 05.06.2018 року, районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Увійти до складу засновників Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Володимир-Волинської районної державної адміністрації.
2. Перейменувати Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Володимир – Волинської районної державної адміністрації на Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Володимир – Волинського району. Юридична адреса: 44750, Волинська область, Володимир-Волинський район, с. Льотниче, вул. Перемоги, 36; код ЄДРПОУ 20130650.
3. Затвердити Положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Володимир – Волинського району. Юридична адреса: 44750, Волинська область, Володимир-Волинський район, с. Льотниче, вул. Перемоги, 36; код ЄДРПОУ 20130650 (додається).
4. Уповноважити директора Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Володимир-Волинського району, адреса – 44750, Волинська область, Володимир-Волинський район, с. Льотниче, вул. Перемоги, 36; код ЄДРПОУ 20130650, Столярчук Любов Миколаївну на проведення державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу, що містяться у ЄДР, у тому числі змін до установчих документів юридичної особи Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Володимир-Волинського району, адреса – 44750, Волинська область, Володимир-Волинський район, с.Льотниче, вул. Перемоги, 36; код ЄДРПОУ 20130650.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування, бюджету, фінансів, залучення інвестицій, та використання майна спільної власності територіальних громад району.

Голова районної ради Р.Гук
Тихий 23952