Про внесення змін до Порядку надання та використання коштів районного бюджету для надання дотації власникам особистих селянських господарств, які утримують три і більше корів

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 10 Закону України від 15.05.2003 № 742-ІV «Про особисте селянське господарство», на виконання рішення районної ради від 24.12.2015 № 2/12 «Про Комплексну програму розвитку галузі АПК Володимир-Волинського району на 2016-2020 роки», враховуючи рішення постійних комісій районної ради з питань:

– сільського господарства і продовольства, екології та раціонального використання природних ресурсів від  21.06.2017 року;

–  планування, бюджету, фінансів,  залучення інвестицій та використання майна спільної власності територіальних громад району від 26.06.2017 року, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до «Порядку надання та використання коштів районного бюджету для надання дотації власникам особистих селянських господарств, які утримують три і більше корів», затвердженого рішенням районної ради від 28 жовтня 2016 року № 7/19:

– в абзаці 1 пункту 3 розділу ІІ словосполучення «станом на 1 січня поточного року» виключити.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань сільського господарства і продовольства, екології та раціонального використання природних ресурсів.

Голова районної ради                                                                                       Р. Гук

Кравчук 217 37