Про внесення змін до рішення районної ради № 16/19 від 01.03.2018р. “Про використання революційного прапора ОУН на території Володимир – Волинського району”

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рішення постійних комісій районної ради з питань:
– освіти, культури, духовності, охорони здоров’я, материнства і в справах молоді та соціального захисту населення від ___________ року
– депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності і правопорядку від ____________ року, районна рада

ВИРІШИЛА:
1. Внести зміни до рішення районної ради № 16/19 від 01.03.2018р. “Про використання революційного прапора ОУН на території Володимир – Волинського району”, виклавши додаток до пункту 1 в новій редакції (додається).
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності та правопорядку.

Голова районної ради                                                                                             Р. Гук
Карпюк 067-403-70-71