Про затвердження Переліку базової мережі закладів культури Володимир-Волинського району

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 22, 24 Закону України “Про культуру”, Закону України “Про бібліотеки та бібліотечну справу”, постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 р. №984 “Про затвердження Порядку формування базової мережі закладів культури”, враховуючи рішення постійних комісій районної ради з питань:
– освіти, культури, духовності, охорони здоров’я, материнства, в справах молоді та соціального захисту населення від ___________2019 року;
– планування, бюджету, фінансів, залучення інвестицій та використання майна спільної власності територіальних громад району від ___________2019 року, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Перелік базової мережі закладів культури Володимир-Волинського району, які належать до спільної власності територіальних громад міста Устилуга та сіл району затвердити (додається).
2. Вважати таким, що втратило чинність, рішення районної ради від 20.09.2018р. № 20/11 “Про затвердження Переліку закладів культури базової мережі Володимир-Волинського району”.
3. Відділу освіти та культури районної державної адміністрації здійснити необхідні заходи в зв’язку з затвердженням Переліку закладів культури базової мережі Володимир-Волинського району згідно вимог чинного законодавства.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, духовності, охорони здоров’я, материнства, в справах молоді та соціального захисту населення.

Голова районної ради                                                                                                        Р. Гук
Руденчук 22 844