Про затвердження Положення про Володимир – Волинську центральну районну бібліотеку

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43, статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про бібліотеки і бібліотечну справу”, враховуючи рішення постійних комісій районної ради з питань:
– освіти, культури, духовності, охорони здоров’я, материнства, в справах молоді та соціального захисту населення від __________ 2019 року;
– планування, бюджету, фінансів, залучення інвестицій та використання майна спільної власності територіальних громад району від ____________ 2019 року, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Положення про Володимир-Волинську центральну районну бібліотеку, що додається.
2. Визнати таким, що втратило чинність рішення Володимир-Волинської районної ради від 20 вересня 2018 року № 20/10 “Про затвердження Положення про Володимир-Волинську районну централізовану бібліотечну систему”.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, духовності, охорони здоров’я, материнства, в справах молоді та соціального захисту населення.

Голова районної ради                                                   Р.Гук
Руденчук 22 844