Регуляторний акт оренди приміщень районного будинку культури

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

від  28 жовтня 2016 року  № 7/13

м. Володимир-Волинський

Про проект рішення районної ради

«Про затвердження Положення про оренду

приміщень районного будинку культури»

Відповідно до Законів України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оренду державного та комунального майна», враховуючи рішення постійних комісій районної ради  з питань:

– освіти, культури, духовності, охорони здоров’я, материнства, в справах молоді та соціального захисту населення від 24.10.2016 року;

– планування, бюджету, фінансів, залучення інвестицій та використання майна спільної власності територіальних громад району  від 25.10.2016 року,  районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект рішення районної ради «Про затвердження Положення про оренду приміщень районного будинку культури»
  2. Визначити відповідальною для вивчення та надання висновків про відповідність проекту регуляторного акта вимогам статей 4 та 8 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів, залучення інвестицій та використання майна спільної власності територіальних громад.
  3. Постійній комісії:

3.1 Оприлюднити проект рішення «Про затвердження Положення про оренду приміщень районного будинку культури» та аналіз регуляторного впливу  шляхом розміщення на сайті  районної ради та повідомлення  про оприлюднення в міськрайонній газеті «Слово правди» .

3.2 Подати свої висновки про відповідність проекту рішення районної ради «Про затвердження Положення про оренду приміщень районного будинку культури» статтям  4 та 8 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» на чергове засідання сесії районної  ради.

Голова  районної  ради                                                                                      Р. Гук

Захарчук 23 605

Переглянути: Аналіз регуляторного акту, Проект рішення, Положення