Регуляторний акт видалення дерев

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

                                                                      

РІШЕННЯ

 

від  28 жовтня 2016 року  № 7/28

м. Володимир-Волинський

 

Про проект рішення «Про затвердження

Тимчасового порядку видалення дерев,

кущів та інших зелених насаджень за

межами населених пунктів на

території Володимир-Волинського району»

 

З метою забезпечення належного контролю за використанням об’єктів рослинного світу на території району, керуючись статтею 6 Закону України “Про рослинний світ”, Законом України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” та частиною 2 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рішення постійної комісії районної ради з планування, бюджету, фінансів, залучення інвестицій та використання майна спільної власності територіальних громад району від 25.10.2016 року,  районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити проект рішення районної ради “Про затвердження Тимчасового порядку видалення дерев, кущів та інших зелених насаджень за межами населених пунктів на території Володимир-Волинського району”.
  1. Визначити відповідальною для вивчення та надання висновків про відповідність проекту регуляторного акта вимогам статей 4 та 8 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів, залучення інвестицій та використання майна спільної власності територіальних громад району.
  1. Постійній комісії:

3.1 Оприлюднити проект рішення “Про затвердження Тимчасового порядку видалення дерев, кущів та інших зелених насаджень за межами населених пунктів на території Володимир-Волинського району” та аналіз регуляторного впливу шляхом розміщення на сайті районної ради та повідомлення про оприлюднення в міськрайонній газеті “Слово правди”.

3.2 Подати свої висновки про відповідність проекту рішення районної ради “Про затвердження Тимчасового порядку видалення дерев, кущів та інших зелених насаджень за межами населених пунктів на території Володимир-Волинського району” статтям 4 та 8 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” на чергове засідання сесії районної  ради.

 

Голова  районної  ради                                                                                                   Р. Гук

Тихий 20586

Переглянути: Аналіз регуляторного акту, Проект рішення, Порядок