Робочий візит Володимира Гунчика

24 січня з робочим візитом до Володимир-Волинського району завітав голова облдержадміністрації Володимир Гунчик. Спільно із Володимиром Петровичем на об’єктах працювали голова районної ради Роман Гук, голова райдержадміністрації Наталія Василець, депутат обласної ради Валерій Діброва, голова Оваднівської сільської ради Сергій Панасевич та голова Устилузької міської ради Віктор Поліщук.

Найперше  представники влади відвідали 14 окрему механізовану бригаду.

Варто зазначити, що минулого року із обласного бюджету для облаштування казарм військовослужбовців було виділено 1 млн грн.750 тис грн, за словами  т.в.о. командира бригади підполковника Олександра Зіневича, було спрямовано на проведення  ремонтних робіт житлово-казарменого фонду та на відновлення віконних конструкцій в казармах та будівлях частини. Ще 250 тисяч –на закупівлю будівельних матеріалів.

Та це далеко не весь перелік робіт, які потрібно виконати у військовій частині, аби забезпечити там комфортне перебування наших солдат. Отож, і завітав Володимир Петрович у розташування 14 ОМБр для напрацювання спільного плану дій та пошуку вирішення проблем, що існують.

У ході розмови не оминули увагою будівництва 44-ох квартирного будинку для військових.Відтак,  т. в. о. командира бригади з тилу капітан Олександр Москвич зазначим, що на цьому об’єкті  зараз тривають внутрішні роботи, які навряд чи вдасться завершити до початку весни. Окрім того, у зв’язку із збільшенням вартості робіт, переробляють проектно-кошторисну документацію.

Опісля керівники завітали до  Оваднівського професійного ліцею.

Оглядини розпочали із приміщення колишнього гуртожитку, що зараз знаходиться у незадовільному стані. Голова Оваднівської сільської ради Сергій Панасевич у ході розмови зазначив,що після капітального ремонту ця будівля могла б слугувати житлом для військовослужбовців чи  молодих спеціалістів, які тут працюватимуть. Отож і просили очільника області посприяти у вирішенні цього питання.

Візит у Оваднівську громаду завершився зустріччю із її депутатським складом та активом села. Говорили про пільгове перевезення, автобусне сполучення, умови збору молочної продукції.

Володимир Гунчик звернувся до Сергія Степановича із проханням зробити перелік питань, що потребують вирішення, розділивши їх на нагальні, важливі та поточні. Ті ж, у свою чергу, – на такі, що потребують коштів із державного бюджету,  що можна зреалізувати за умов співфінансування із обласного бюджету та ті, які можна виконати самостійно, без залучення сторонньої допомоги.

Наступним об’єктом, що відвідали представники влади, стала загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. П’ятидні. Тут гостро постала проблема побудови дитячого садочка, адже на території сіл П’ятидні та Хрипаличі проживає більше тисячі чоловік із яких понад 80 – діти віком до 6 років. Отож і вирішили – реконструювати частину приміщення школи під навчально-виховний комплекс. Кошторисна вартість такого проекту становить понад 4 млн грн.

На завершення робочої поїздки Володимир Гунчик зустрівся із жителями Устилузької об’єднаної територіальної громади.

У ході розмови очільник області закцентував увагу присутніх на одному із важливих питань краю – ремонті та відновленні доріг.

– У минулому році за кошти «митного експерименту» ми розпочали ремонт дороги Луцьк – Володимир-Волинський. У 2018 залишилося покласти лише 27 кілометрів поверхневого шару асфальту на відрізку шляху Затурці – Володимир-Волинський, – зазначив Володимир Петрович. – Із першого січня цього року місцеві дороги передано на баланс облдержадміністрації, на їх ремонт та відновлення виділено 394 млн грн. Отож, в нас вперше є можливість попрацювати над ремонтом місцевих комунальних доріг.

Не оминули увагою і добудови об’їзної дороги за межами міста Устилуг.

– Ми запланували об’їзну дорогу для того, щоб зняти питання скупчення транспортних засобів, що прямують до митного пункту пропуску, на вулицях Устилуга, – наголосив очільник області.