Шацький район відзначив 25-ту річницю з дня його створення

2 лютого 2018 року, в приміщені Шацького лісового коледжу імені Валентина Сулька відбулися урочисті заходи, приурочені 25-ій річниці створення Шацького району.

Участь у святкуванні взяв і голова районної ради Роман Гук. Привітавши жителів району з особливим для них днем, Роман Григорович подарував колегам коровай, аби життя громади було щасливим та успішним. Коровай до ювілею був виготовлений відомою коровайницею нашого району жителькою села Зимне Наталією Гонтарук.

На свято прибули також поважні гості із Республіки Польща, голови районних рад  та райдержадміністрацій сусідніх районів.

З нагоди ювілейного свята гарний настрій присутнім дарував колоритний  колектив «Лісапетний батальйон», переможець шоу «Україна має талант-5».