Шістнадцята сесія районної ради

1 березня 2018 року відбулося засідання шістнадцятої сесії районної ради сьомого скликання. У роботі взяв участь 31 депутат. Традиційно, роботу розпочали із депутатських запитів. Опісля – приступили до розгляду запланованих питань, яких на порядок денний винесено шістнадцять. Серед основних:
– Про стан злочинності та правопорядку на території Володимир-Волинського району;
– Про звіт голови районної ради;
– Про звіт голови райдержадміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 2017 рік та делегованих районною радою повноважень;
– Звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік.
А також депутати розглянули питання внесення змін до кількох Програм та питання щодо передачі майна із спільної власності територіальних громад міста Устилуг та сіл району у комунальну власність. Одноголосно було прийнято рішення про використання революційного прапора ОУН на території Володимир-Волинського району. Усі проекти рішень попередньо були детально опрацьовані під час засідань постійних комісій районної ради.