Соборність України – єдність націй

23 січня, у районному будинку куьтури відбувся тематичний захід «Соборність України – єдність націй», приурочений Дню Соборності України. Присутні з цікавістю оглядали книжкову викладку «Ти одна в моєму серці, Україно», яку підготували працівники центральної районної бібліотеки, , виставку вишитих картин та ікон майстринь з села Льотниче Ольги та Олександри Мельничук

На урочистостях були представники районної влади, в особі голови районної ради  Романа Гука, заступника голови районної ради Алли Мельник, керівника апарату райдержадміністрації Сергія Романюка, депутати районної ради, духовенство, громадськість, представники Асоціації фермерів та приватних землевласників Волині.

Вітальне слово з нагоди свята прозвучало від очільника районної ради Романа Гука. Зокрема, він наголосив, що об’єднання двох суверенних держав – Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки залишило глибинний слід в історичній пам’яті українського народу. Голова райради також висловив своє переконання у тому, що відзначення Дня Соборності – це моральний імператив берегти світлу пам’ять незліченних жертв, протягом віків принесених українським народом на вівтар незалежності, соборності, державності. У своєму виступі Роман Григорович   згадав тих,  хто віддав  своє життя за єдину, соборну, незалежну Україну.  В кінці промови голова ради привітав усіх зі святом та побажав здоров’я, добробуту, злагоди, миру і непохитної віри у гідне майбутнє нашої держави. Серед інших, емоційним був виступ українського дисидента Дмитра Себія.

Зі сцени звучали чудові вірші та пісні про Україну у виконанні Софії Чеснович, Анжели Потапової, дуету бандуристів у складі Наталії Поліщук та Катерини Фурманюк, учнів опорного закладу «ЗОШ І-ІІІ ст. с.Суходоли» Вікторії Бунди та Максима Юрченка.

Завершилось свято спільним виконанням учасниками зібрання Гімну України.