Тільки вшановуючи пам’ять про минуле, ми доводимо, що гідні майбутнього…

Сьогодні, 8 травня 2019 року, в День пам’яті та примирення, мешканці Володимирщини зібрались на площі Героїв біля обеліска Слави, щоб вшанувати подвиг українського народу, його визначний внесок у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні.
У нашій історії ці дні є символами героїчного минулого, величі духу і мужності Героїв, які пройшли вогняними шляхами жорстокої війни, пережили тягар воєнного лихоліття і звільнили рідну землю від фашизму, виборовши славетну перемогу у жорстокій битві.
4 млн загиблих воїнів з України, понад 5 млн жертв серед мирного населення, десятки тисяч сиріт, мільйони людей без домівок – гіркі підсумки, які показали людству, що кривавий шлях приведе цивілізацію до загибелі.
Та пройшло лише 74 роки з тої пори, а над нашою Україною знову, уже півдесятиліття, як нависли чорні хмари війни! І знову на Сході держави тисячі мужніх воїнів боронять нашу незалежність і суверенітет, і знову гинуть кращі сини та доньки України.
Тож присутні, серед яких сивочолі ветерани, учнівська молодь, небайдужі краяни, представники органів влади, зокрема, заступник голови районної ради Алла Мельник і керівник апарату райдержадміністрації Сергій Романюк, хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні та воїнів, які у ХХІ столітті ціною власного життя боронили цілісність України. А духовенство всіх конфесій краю відслужило екуменічну панахиду за полеглими.