Урочистості до Дня фізичної культури і спорту

7 вересня, напередодні Дня фізичної культури і спорту в залі засідань районної ради відбулось відзначення кращих тренерів, спортсменів, діячів фізкультурно-спортивного руху в районі та ветеранів спорту.

Зі словами привітань та найкращих побажань до присутніх звернулися заступник голови районної ради Алла Мельник,керівник апарату райдержадміністрації Сергій Романюк та начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Оксана Бігун.

За вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту району та з нагоди професійного свята Грамотами голови районної ради  та голови райдержадміністрації були нагороджені кращі представники спортивної галузі:

– вчителі фізичної культури: Чилядин Віктор Миколайович (ЗОШ с.Галинівка), Калиновський Володимир Володимирович (ЗОШ с. Микуличі), Борис Володимир Андрійович (ЗОШ с. Суходоли), Гнатюк Сергій Іванович (НВК с.Льотниче), Балаж Людвиг Людвигович (Оваднівський професійний ліцей), Батюк Олена Леонідівна (агротехнічний коледж), Бовкуш Світлана Іванівна (ЗОШ с. Ласків);

– активні учасники спортивних змагань районного та обласного рівнів: Климюк Віктор Миколайович, Гнатюк Іван Миколайович(методист відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації), Дубенчук Сергій Анатолійович (голова районної Федерації футболу); Гадомська Тетяна Миколаївна, Пальонка Ігор Анатолійович (голова Зарічанської сільської ради), Подопригора Сергій Іванович (головний спеціаліст відділу фінансово-господарського обліку та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення райдержадміністрації), Маринюк Любов Михайлівна, Гнатюк Володимир Миколайович (директор районного ДЮСШ), Ковальчук Олександр Миколайович (вчитель географії ЗОШ с. Верба).

Фінальним акордом урочистостей стали пісенні вітання нашим спортсменам, які подарувало тріо «Серця трьох».