Урочистості до Дня Національної поліції України

4 липня 2018 року відбулися урочистості до Дня Національної поліції України. На святі були присутні заступник голови Володимир-Волинської районної ради Алла Мельник, Устилузький міський голова Віктор Поліщук, голова Зарічанської сільської ради Ігор Пальонка. Від імені голови районної ради, виконавського апарату та усього депутатського корпусу присутніх привітала заступник голови ради Алла Мельник. Кращим працівникам за сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди 3-ї річниці утворення Національної поліції України були вручені Подяки голови районної ради та голови райдержадміністрації. Чудові пісні та гарний настрій присутнім подарував дует Юлії та Анни Акієвих та вихованці вокальної студії «Ладомир».