В районі відзначили День захисту дітей

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Від кожного з нас, дорослих, залежить те, як складеться доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління.
31 травня 2019 року, у районному будинку культури відбулися святкові заходи присвячені Дню захисту дітей, які зібрали школярів із усієї Володимирщини.
Діти брали участь у різноманітних конкурсах, з великим задоволенням танцювали та грали. Перед РБК юні художники змагалися у конкурсі малюнка, зображуючи на асфальті своє щасливе дитинство. Приємно було бачити, що головними цінностями у серцях підростаючого покоління є родина, Батьківщина та прагнення миру в Україні. Зі святкової сцени свої пісенні дарунки слали юні артисти із усього нашого району.