Урочистості до Дня місцевого самоврядування у м. Берестечку Горохівського району

В Україні 7 грудня відзначається День місцевого самоврядування – це професійне свято всіх, хто працює в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах, хто представляє багатотисячний загін народних обранців.

4 грудня депутати та працівники виконавчого апарату Володимир-Волинсько та Турійської районних рад взяли участь в урочистостях з нагоди Дня місцевого самоврядування, що відбулися у м. Берестечку Горохівського району. Делегації на чолі з головами районних рад Романом Гуком та Ольгою Черен гостинно зустрічали голова Горохівської районної ради Тарас Щерблюк, міський голова Валентина Залевська, депутати Горохівської районної ради.

Учасники заходу відвідали Національний історико – меморіальний заповідник «Поле Берестецької битви», відомий також як «Козацькі Могили» .

Урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування відбулися у   Будинку культури, який нещодавно відремонтований. Зі словами привітань  до присутніх звернулися  голови рад Роман Гук, Тарас Щерблюк, Ольга Черен. Святкового настрою додав учасникам заходу різножанровий яскравий концерт, який підготували місцеві аматори сцени.