Вчетверте “Юний патріот” зібрав школярів району

10 травня 2018 року, в урочищі Лісне Володимир-Волинського району стартував четвертий районний національно-патріотичний, військово-туристично-спортивний зліт “Юний патріот”, на який прибуло 223 учні із усіх шкіл району та одна команда – із Ковельського району.
Урочисте відкриття розпочалося вшануванням пам’яті загиблих у Другій світовій війні, героїв Небесної Сотні, воїнів, що загинули, відстоюючи суверенітет держави під час проведення антитерористичної операції на Сході та урочистого виконання Гімну України.
З вітальним словом до юнаків та дівчат звернулися заступник голови районної ради Алла Мельник, депутат районної ради Андрій Оніщук , керівник апарату райдержадміністрації Сергій Романюк та представники 14-ї ОМБр і прикордонного загону.
На захід завітали і голови об’єднаних територіальних громад: Віктор Поліщук, Ігор Пальонка та В’ячеслав Католик.
Гарний настрій присутнім подарували вихованці вокального та хореографічного гуртків районного Будинку школяра, які виступили із кількома вокально-хореографічними композиціями.
Далі ж організаційний комітет підготував для юних патріотів чимало цікавих конкурсів та забав, які триватимуть три дні.