Відбулася чергова сесія районної ради

27 червня 2019 року під головуванням голови районної ради Романа Гука відбулася двадцять третя сесія районної ради сьомого скликання.
В роботі пленарного засідання окрім 22 депутатів районної ради взяли участь голова райдержадміністрації Наталія Василець, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, представники громадськості, представники ЗМІ.
Перед початком роботи сесії голова районної ради Роман Гук від імені всіх депутатів привітав депутатів – іменинників, які святкували свої Дні народження в міжсесійний період.
Згодом депутати перейшли до розгляду питань порядку денного чергової сесії:
1. Про припинення діяльності комунального закладу охорони здоров’я Володимир – Волинського ТМО шляхом його ліквідації
2. Про звернення депутатів Устилузької міської ради до Володимир – Волинської міської ради
3. Про план роботи районної ради на ІІ півріччя 2019 року.
4. Про хід виконання районної екологічної Програми «Екологія 2017-2020»
5. Про затвердження Переліку базової мережі закладів культури Володимир-Волинського району.
6. Про затвердження Положення про Володимир – Волинську центральну районну бібліотеку
7. Про звіт про виконання районного бюджету за перший квартал 2019 року
8. Про внесення змін до рішення районної ради від 21грудня 2018 року №21/8 “Про районний бюджет на 2019рік” .
9. Про внесення змін до рішення районної ради від 01.03.2018р. № 16/19 “Про використання революційного прапора ОУН на території Володимир – Волинського району”.
10. Про дострокове припинення повноважень голови Володимир-Волинської районної ради Гука Р.Г.
11. Про внесення змін в рішення районної ради від 14.12.2015 року № 1/9 «Про утворення та затвердження складу постійних комісій районної ради».
12. Різне.
В результаті обговорення з усіх питань було ухвалені відповідні рішення. Згідно до чинного законодавства усі результати поіменного голосування депутатів розміщені на офіційному веб-сайті районної ради.