Відбулася чергова сесія районної ради

22 березня 2019 року під головуванням голови районної ради Романа Гука відбулася двадцять друга сесія районної ради сьомого скликання.
В роботі пленарного засідання окрім 19 депутатів районної ради взяли участь голова райдержадміністрації Наталія Василець, керівник Володимир-Волинської місцевої прокуратури Віталіна Книш, начальник Володимир-Волинського відділу поліції ГУНП у Волинській області Михайло Бобик, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, представники громадськості, представники ЗМІ.
Перед початком роботи сесії голова районної ради Роман Гук від імені всіх депутатів привітав депутатів – іменинників, які святкували свої Дні народження в міжсесійний період.
Згодом депутати перейшли до розгляду питань порядку денного чергової сесії:
1. Про стан злочинності та правопорядку на території Володимир-Волинського району у 2018 році.
2. Про результати оперативно-службової діяльності Володимир-Волинського відділу поліції ГУНП у Волинській області та заходи, які вживалися у протидії злочинності та стабілізації криміногенної ситуації упродовж 2018 року
3. Про звіт голови районної ради.
4. Про звіт голови райдержадміністрації про виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку району за 2018 рік та делегованих районною радою повноважень.
5. Про Програму фінансового забезпечення реалізації Володимир-Волинською районною державною адміністрацією делегованих районною радою повноважень на 2019 рік
6. Про внесення змін до рішення районної ради від 21грудня 2018 року №21/8 “Про районний бюджет на 2019 рік” .
7. Про звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік.
8. Про внесення змін до районної Програми соціального захисту населення на 2018-2019 роки.
9. Про внесення змін в районну Програму матеріально-технічного забезпечення військових частин А 1008, А 4308, Володимир-Волинського ОРВК, організації територіальної оборони та заходів мобілізаційної підготовки і мобілізації в районі, надання одноразової грошової допомоги жителям Володимир-Волинського району, які заключили контракт до ЗСУ на 2017-2020 роки .
10. Про безоплатну передачу майна (заклади охорони здоров’я) із спільної власності територіальних громад міста Устилуга і сіл району у комунальну власність Зимнівської сільської ради
11. Про безоплатну передачу майна (заклади освіти) із спільної власності територіальних громад міста Устилуга і сіл району у комунальну власність Зимнівської сільської ради.
12. Про безоплатну передачу майна (заклади культури) із спільної власності територіальних громад міста Устилуга і сіл району у комунальну власність Зимнівської сільської ради.
13. Про безоплатну передачу майна (заклади культури) із спільної власності територіальних громад міста Устилуга і сіл району у комунальну власність Війницької сільської ради Локачинського району.
14. Про безоплатну передачу майна (заклади освіти) із спільної власності територіальних громад міста Устилуга і сіл району у комунальну власність Війницької сільської ради Локачинського району.
15. Про безоплатну передачу майна (заклади охорони здоров’я) із спільної власності територіальних громад міста Устилуга і сіл району у комунальну власність Війницької сільської ради Локачинського району.
16. Про внесення змін до складу постійних комісій районної ради.
17. Різне.
В результаті обговорення з усіх питань було ухвалені відповідні рішення. Згідно до чинного законодавства усі результати поіменного голосування депутатів розміщені на офіційному веб-сайті районної ради.