Відбувся І тур конкурсу читців творів Лесі Українки

Сьогодні, 8 лютого 2018 року, у районному будинку культури відбувся І тур районного конкурсу читців «Мій любий краю», присвячений 147-й річниці від дня народження видатної української поетеси, прозаїка, драматурга, перекладача, літературного критика та фольклориста Лесі Українки.

Слово поетеси звучало у залі з уст 13 учасників художньої аматорської творчості сільських будинків культури та клубів у трьох вікових категоріях: І – до 12 років, ІІ – до 18 років  і ІІІ – від 18 років.

За підсумками конкурсу, журі, у складі режисера районного будинку культури Олени Шарко, начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Оксани Бігун, директора районного Будинку школяра Наталії Бучковської, головного спеціаліста з питань внутрішньої політики відділу організаційної роботи та управління персоналом апарату райдержадміністрації Наталії Лазар та головного спеціаліста відділу культури та туризму Вікторії Курило, визначило переможцями:

І вікова категорія

І місце – Богдану Поліщук із віршем «Коли втомлюся я життям щоденним» (клуб с. Новосілки);

ІІ місце – Ольгу Різник  із поезією «Співець» (БК с. Красностав);

ІІІ місце – Дарину Федорчук та Ангеліну Шворак із твором «Мамо, йде вже зима» (БК с. Свійчів).

ІІ вікова категорія

І місце розділили між собою Яна Роман з поезією «Сльози-перли» (клуб с. Верба) та Мар’яна Дмитрук “Уста говорять» (БК с. Суходоли);

ІІ місце посіла Софія Рудь, яка декламувала уривок з прози «Листи» «Твої листи завжди пахнуть зів’ялими трояндами» (БК с. Хобултова);

ІІІ місце – Юлія Грищук із віршем «Співець» (клуб с. Вощатин).

ІІІ вікова категорія

У цій віковій категорії перемогу здобула учасниця народного аматорського театру районного будинку культури Анжела Потапова, яка декламувала поезію «Весна».

Конкурсантів оцінювали за чотирма критеріями: виконавська майстерність, режисура та засоби розкриття твору, своєрідність манери виконання і сценічна культура.