Відбувся районний етап обласного огляду художньої самодіяльності учнів, вихованців закладів “Дивосвіт дитячих талантів”

4 травня 2019 року в районному будинку культури високу майстерність, творчість, артистизм, виконавську культуру продемонстрували вихованці районного Будинку школяра та учні загальноосвітніх шкіл об’єднаних територіальних громад Володимирщини під час районного етапу обласного огляду художньої самодіяльності «Дивосвіт дитячих талантів».
Такий огляд проводиться у всіх містах, громадах, районах щорічно. Цьому передує тривала кропітка робота у кожному загальноосвітньому та позашкільному навчальних закладах на протязі року.
Основна мета дійства – виявлення, підтримка дитячих талантів і обдарувань, забезпечення їх активної участі у гуртках художньої самодіяльності, популяризація їх творчості.
На огляд художньої самодіяльності завітали гості з Луцька – директор Волинського державного центру естетичного виховання учнів загальноосвітніх та професійно-технічних закладів, голова журі Оксана Дідик та методист ВДЦЕВ Надія Шевчук.
На Святі дитинства були присутні заступник голови районної ради Алла Мельник, керівник апарату райдержадміністрації Сергій Романюк, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Оксана Бігун, голови Зимнівської та Зарічанської територіальних громад Вячеслав Католик і Ігор Пальонка, вчителі, батьки, друзі.
Розпочалося свято яскравими флешмобами на патріотичну тематику. Кожен навчальний заклад доклав свою творчість і фантазію до цього дійства.
Окрасою цьогорічного огляду став дебют дитячого духового оркестру Володимир-Волинського районного Будинку школяра.
Усі охочі мали змогу переглянути концертну програму. На огляд журі було представлено два десятки яскравих номерів різножанрового характеру. Кожен заслуговував на увагу і оплески глядачів: юні артисти чарували присутніх чудовим співом, дарували запальні танці, вправлялися у декламаційному жанрі.
На завершення заходу зі словами вдячності організаторам, учасникам та їх батькам виступила директор Волинського державного центру естетичного виховання учнів загальноосвітніх та професійно-технічних закладів, голова журі Оксана Дідик, заступник голови районної ради Алла Мельник та очільниця освіти району Оксана Бігун.
– Щиро дякую дітям, які показали свій талант, зачарували неповторністю і оригінальністю виконання своїх номерів, керівникам гуртків, які доклали максимум зусиль до підготовки цих художніх номерів, – резюмувала Оксана Дідик.
В свою чергу, Алла Романівна та Оксана Андріївна зазначили, що огляд художньої самодіяльності підтвердив істину: Володимирщина багата на самобутні яскраві таланти і особистості.
Око глядачів милувала численна різнопланова виставка декоративно-прикладного, образотворчого мистецтва та технічної творчості (повітряні змії і ракети) , яку спільно підготували школи об’єднаних територіальних громад та гуртки районного Будинку школяра.