Вітання голови районної ради Романа Гука до Дня пам’яті та примирення і 73-ої річниці перемоги над нацизмом

Дорогі земляки!

Від щирого серця вітаю вас із Днем пам’яті та примирення, а також з 73-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Надзвичайно дорогу ціну заплатив український народ за перемогу у запеклій війні 1939-1945 рр. Мільйони життів українців опалили чорним полум’ям пожеж та руїни ті важкі дні ворожої навали, залишаючи по собі тисячі солдатських могил, відібравши життя десятків мільйонів українських воїнів та мирних жителів.

Тож у ці скорботні дні ми схиляємо голови у глибокому сумі перед пам’яттю загиблих на полях битв, розстріляних у каральних акціях, спалених у концтаборах, замучених у катівнях, тих, хто передчасно пішов з життя від отриманих ран.

Ми вшановуємо кожну невинну душу, загиблу у роки війни, кожного воїна, який боровся за свободу, кожне серце, яке боліло за Україну.

На жаль,  на нашу мирну землю знову прийшла війна і нашим батькам, чоловікам, синам вкотре довелося взяти до рук зброю, аби захистити Батьківщину від загарбника. Низько вклоняємось і славимо усіх, хто у напружений, найкритичніший і найважливіший момент життя нашої країни не відступив і пожертвував собою заради Батьківщини!

Дозвольте, шановні ветерани, у цей пам’ятний день, перш за все, побажати  миру і злагоди  нашій землі, вам, вашим сім’ям та усім мешканцям краю – міцного здоров’я і довголіття, оптимізму, достатку та родинного затишку!

Час не владний над щирою вдячністю людських сердець, і скільки б не минуло років, пам’ять про величний подвиг воїнів-захисників житиме!

З повагою голова Володимир-Волинської районної ради Роман Гук