Виїзні прийоми голови ради

8 листопада

09.00 – 09.30 –  с. Ворчин (приміщення ФАПу);

09.45 – 10.15 –   с. Зоря (приміщення колишньої сільської ради);

10.30 – 11.00 –   с. Турівка (приміщення ФАПу);

11.15 – 11.45 –     с. Стенжаричі (приміщення колишньої сільської ради);

12.00 – 12.30 –   с. Полум’яне (приміщення ФАПу).

 

25 жовтня 

9.00-9.30    –  с. Володимирівка (приміщення ФАПу);

9.45-10.15  –   с. Когильно (приміщення ФАПу);

10.30-11.00 – с. Поничів (приміщення ФАПу);

11.15-11.45 –  с. Острівок (приміщення ФАПу);

12.00-12.30 – с. Льотниче (приміщення колишньої сільської ради).

 

11 жовтня

09.00 – 09.30 – с. Тростянка (приміщення ФАПу);

09.45 – 10.15 – с. Пархоменкове (приміщення клубу);

10.30 – 11.00 – с. Залужжя (приміщення ФАПу);

11.15 – 12.00 – м. Устилуг (приміщення міської ради).

 

20 вересня

10.00-10.30  с. Ізов (приміщення ФАПу с. Ізов);

10.45-11.15   с. Рогожани (приміщення колишньої сільської ради).

 

06 вересня

10.00-10.30  с. Вощатин (приміщення ФАПу с. Вощатин);

10.45-11.15   с. Ласків (приміщення Ласківської сільської ради).

 

2 серпня

9.00-9.30      с. Бегета (приміщення клубу с. Бегета);

9.45-10.15     с. Хворостів (приміщення ФАПу с. Хворостів);

10.30-11.30   с. Березовичі (приміщення Березовичівської сільської ради);

11.45-12.15    с. Бобичі (приміщення ФАПу с. Бобичі);

12.30-13.00  с. Яковичі (приміщення ФАПу с. Яковичі).

 

19 липня

10.00-10.30    с. Хрипаличі (приміщення ФАПу с. Хрипаличі);

10.45-11.45  с. П’ятидні (приміщення колишньої сільської ради).

(Прийом проводитиме заступник голови районної ради Алла Мельник)

 

5 липня

9.00-9.30     с. Дігтів (приміщення ФАПу с. Дігтів);

9.45-10.30   с. Суходоли (приміщення ФАПу с. Суходоли);

10.45-11.15  с.Новосілки (приміщення клубу с. Новосілки);

11.30-12.15  с.Заріччя (приміщення Зарічанської сільської ради);

12.30-13.00  с.Федорівка (приміщення ФАПу с. Федорівка).

 

21 червня

10.00-11.00  с. Красностав  (приміщення Красноставської сільської ради).

 

7 червня

9.00-10.00   с. Микуличі (приміщення ФАПу с. Микуличі);

10.15-10.45  с. Підгайці (приміщення ФАПу с. Підгайці);

11.00-12.00  с. Хобултова (приміщення Хобултівської сільської ради)

 

31 травня

9.00-9.30     с. Коритниця (приміщення ФАПу с. Коритниця);

9.45-10.45   с. Микитичі (приміщення колишньої сільської ради);

11.00-11.30  с. Новини (приміщення ФАПу с. Новини).

 

10 травня

 9.00-9.30     с.Ліски (приміщення ФАПу с. Ліски);

10.00-11.00  с. Охнівка (приміщення ФАПу с. Охнівка);

11.15-12.15    с. Білин (приміщення сільської ради с. Білин).

 

15 березня

 9.00-10.00   с. Хмелівка (приміщення Хмелівківської сільської ради);

10.30-11.00   с. Житані (приміщення ФАПу с. Житані);

11.30-12.00   с. Нехвороща (приміщення ФАПу с. Нехвороща);

12.30-13.00  с. Хмелів (приміщення ФАПу с. Хмелів).

 

01 березня

9.00-9.30 год.      с. Фалемичі (приміщення ФАПу с. Фалемичі);

9.50-10.50 год.    с. Зимне (приміщення сільської ради);

11.10-11.40 год.    с. Горичів (приміщення ФАПу с. Горичів);

12.00-12.30 год.  с. Шистів (приміщення клубу с. Шистів).

 

18 січня

9.00-10.00 год. – с. Амбуків (приміщення клубу);

10.15-11.15 год. – с. Лудин (приміщення Будинку культури);

11.30-12.30 год. – с. Черників і с. Рокитниця (приміщення ФАПу с. Черників).

 

11 січня 

 9.00-9.30 год. – с. Верба (приміщення клубу с. Верба);

9.45-10.45 год. – с. Овадне (приміщення сільської ради);

11.00-11.30 год.- с. Сусваль (приміщення ЗОШ І-ІІ ступеня с. Сусваль);

12.00-12.30 год. – с. Маркелівка (приміщення ФАПу с. Маркелівка).

(Прийом проводитиме заступник голови районної ради Алла Мельник)

 

Переглянути: Графік виїзних прийомів за 2016 рік