Виїзний прийом громадян

Одним із дієвих інструментів по вивченню проблем жителів Володимир-Волинського району є проведення виїзних прийомів громадян керівництвом району. Їх мета – вирішення злободенних питань життєдіяльності, надання консультативної допомоги населенню краю.

Так, відповідно до затвердженого графіку виїзних прийомів, сьогодні, 19 вересня 2018 року, заступник голови районної ради Алла Мельник  зустрілася із жителями сіл Ліски, Охнівка та Білин Оваднівської сільської ради. Із колективною проблемою до керівництва району звернулися жителі Лісок – у касі автостанції їм відмовляються продавати квитки на автобуси до їх населеного пункту, мотивуючи, що такої зупинки у маршрутному листку водія немає.

Питання мешканців Білина адресувалися безпосередньо місцевій владі Оваднівської сільради, яку на виїзному прийомі представляв заступник сільського голови з гуманітарних питань Микола Базилюк. Зокрема, вони бідкалися з приводу частих проривів водопроводу на вулиці Польовій та незадовільного стану сільської дороги.

Охнівчанка звернулася із проханням надати роз’яснення щодо права на отримання нею, як інвалідом ІІ групи, безкоштовних ліків, а також просила посприяти у вирішенні питання з приводу неспівпадіння показників її газового лічильника та тих, які зазначені у квитанції за оплату послуги станом на 1 серпня поточного року.

На ряд питань, що порушувались під час виїзного прийому, жителі сіл отримали відповіді відразу, ті ж, що потребують додаткового вивчення – направлені у відповідні служби та структурні підрозділи райдержадміністрації для опрацювання.

На усі звернення заявники отримають обґрунтовані відповіді у зазначені законодавством терміни.