Виїзний прийом громадян

З метою забезпечення прав громадян щодо належного розгляду їх звернень, передбачених ст. 40 Конституції України та Законом України «Про звернення громадян», а також сприяння у вирішенні проблемних питань, з якими звертаються громадяни до органів державної влади сьогодні, 24 жовтня 2018 року, голова районної ради Роман Гук спільно із головою райдержадміністрації Наталією Василець провели прийом громадян на території Березовичівської сільської ради. Очільники району зустрілися із жителями Бегети, Хворостова, Якович, Бобич та Березович.
Відтак, бегетчани, що прийшли поспілкуватися із керівництвом краю, цікавилися впровадженням медичної реформи на Володимирщині. Зокрема, просили роз’яснити, як в подальшому функціонуватиме первинна ланка медицини.
Із цим же питанням звернулися до Романа Гука та Наталії Василець і мешканці Березович та медичний персонал місцевої амбулаторії.
Оскільки, уже 23 грудня цього року на території сільської ради відбудуться вибори до Війницької ОТГ, тож чимало заявників цікавилося питаннями подальшого функціонування місцевих закладів соціально-культурної сфери.
На ряд запитань відповіді та роз’яснення були надані відразу. З медиками ж на наступному тижні зустрінуться ще раз, аби, за участі районних фінансистів і представників ТМО, спільно проаналізувати ефективність використання коштів медичної субвенції та місцевих бюджетів, що виділялись на фінансування Березовичівської амбулаторії.