Виїзний прийом громадян

Сьогодні, 21 лютого 2018 року, відбувся виїзний прийом громадян у населених пунктах Устилузької об’єднаної територіальної громади.
Прийом проводили заступник голови районної ради Алла Мельник та голова райдержадміністрації Наталія Василець.
Разом із ними працювали начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Петро Чуцький та голова Устилузької міської ради Віктор Поліщук.
Представники районної влади відвідали села Амбуків, Лудин та Черників.
Питань, як і у кожному населенному пункті, вистачає, але основними для жителів відвіданих сіл є дороги та перевезення.
Зокрема, мешканці Лудина бідкаються відсутністю прямого рейсового сполучення із Нововолинськом, адже для того, щоб їм дістатися до шахтарського міста необхідно зробити пересадку у Володимирі-Волинському. Запитували також чи можливо продовжити маршрут автобуса, що їздить у Хотячів до їх села.
До Устилузького міського голови зверталися із проханням підсипати та прогрейдерувати дороги, особливо той відрізок, що у напрямку залізничної станції “Ізов”.
Черниківці просили посприяти у вирішенні питання щодо використання сіножатей та пасовищ, які знаходяться у прикордонній смузі.
На ряд питань, що піднімалися на виїзній зустрічі, роз’яснення були надані відразу, деякі зобов’язався виконати очільник Устилузької ОТГ.