Володимирщина відзначила 74-ту річницю визволення України від фашистських загарбників

28 жовтня – визначна дата в календарі українців. Саме цього дня територію країни звільнили від ворогів, які топтали і нищили українську землю впродовж чотирьох кривавих років Другої світової.

Мільйони жертв, зруйновані міста і села, понівечені людські долі – все це гіркі наслідки найбільшої в історії людства війни.

Відтак, пам’ять тих, хто ціною власного життя наближав день перемоги сьогодні, 26 жовтня 2018 року, на передодні 74-ї річниці визволення України від фашистських загарбників, вшанували заступник голови районної ради Алла Мельник, керівник апарату райдержадміністрації Сергій Романюк, представники міської влади, ветерани війни, працівники установ та організацій краю, небайдужі жителі Володимирщини.

Під звуки військового оркестру володимирчани, традиційно, поклали квіти до обеліска Слави.