З Новим роком та Різдвом Христовим!

ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ!

Від імені депутатського корпусу районної ради та від себе особисто вітаю вас усіх з Новим роком та Різдвом Христовим!
Рік, що завершується, був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями, збагатив нас новим досвідом, подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, згуртував і дав можливість створити всі умови для подальшого розвитку рідного краю.
Нехай 2019 рік буде щедрим на нові надії, нові мрії, нові звершення. Нехай Господь береже кожну родину, множить радість та добро, а прийдешні свята принесуть усім Божі та земні щедроти! Нехай дорогу у майбутнє осяває яскрава Різдвяна Зірка!
Хай новорічні віншування, колядки та щедрівки відкривають серця для добра, вселяють надію на краще, а милосердний Господь благословляє захисників України.
Світла Вам і радості! Благодатного веселого Різдва та щасливого Нового року!

Голова районної ради                                                                      Роман Гук