Засідання постійних комісій районної ради

18 березня відбулося засідання постійних комісій районної ради з питань:
– планування, бюджету, фінансів, залучення інвестицій та використання майна спільної власності територіальних громад району;
– освіти, культури, духовності, охорони здоров’я, материнства, в справах молоді та соціального захисту населення;
– депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності і правопорядку.
На засіданні постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, залучення інвестицій та використання майна спільної власності територіальних громад району були присутні члени комісії – Іван Яковів, Наталія Василець, Юрій Кравчук, Павло Пилипюк, Анатолій Яльницький.
На засіданні постійної комісії з освіти, культури, духовності, охорони здоров’я, материнства, в справах молоді та соціального захисту населення були присутні члени комісії – Олександр Юринець, Вячеслав Цибах.
На засіданні постійної комісії з депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності і правопорядку – Сергій Потурай, Сергій Квашук.
У роботі комісії взяла участь голова районної ради Роман Гук, голова райдержадміністрації Наталія Василець, керівник апарату райдержадміністрації Сергій Романюк, начальник управління фінансів райдержадміністрації Олена Бондарук, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Голюк, начальник відділу з питань цивільного захисту та мобілізаційної роботи райдержадміністрації Юрій Ліщук, головний спеціаліст юридичного забезпечення та з питань запобігання і виявлення корупції відділу з питань документообігу, правової та організаційної роботи районної ради Микола Тихий.
На обговорення присутнім було запропоновано наступний порядок денний:
1. Про стан злочинності та правопорядку на території Володимир-Волинського району у 2018 році.
2. Про результати оперативно-службової діяльності Володимир-Волинського відділу поліції ГУНП у Волинській області та заходи, які вживалися у протидії злочинності та стабілізації криміногенної ситуації упродовж 2018 року
3. Про звіт голови районної ради.
4. Про звіт голови райдержадміністрації про виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку району за 2018 рік та делегованих районною радою повноважень.
5. Про Програму фінансового забезпечення реалізації Володимир-Волинською районною державною адміністрацією делегованих районною радою повноважень на 2019 рік.
6. Про внесення змін до рішення районної ради від 21грудня 2018 року №21/8 “Про районний бюджет на 2019 рік”.
7. Про звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік.
8. Про внесення змін до районної Програми соціального захисту населення на 2018-2019 роки.
9. Про внесення змін в районну Програму матеріально-технічного забезпечення військових частин А 1008, А 4408, Володимир-Волинського ОРВК, організації територіальної оборони та заходів мобілізаційної підготовки і мобілізації в районі, надання одноразової грошової допомоги жителям Володимир-Волинського району, які заключили контракт до ЗСУ на 2017-2020 роки .
10. Про безоплатну передачу майна (заклади охорони здоров’я) із спільної власності територіальних громад міста Устилуга і сіл району у комунальну власність Зимнівської сільської ради
11. Про безоплатну передачу майна (заклади освіти) із спільної власності територіальних громад міста Устилуга і сіл району у комунальну власність Зимнівської сільської ради.
12. Про безоплатну передачу майна (заклади культури) із спільної власності територіальних громад міста Устилуга і сіл району у комунальну власність Зимнівської сільської ради.
13. Про розгляд рішення Волинської обласної ради від 20 грудня 2018 року № 22/57 « Про визнання статусу бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету в російсько-українській війні»
14. Різне.
Запропонований порядок денний був доповнений наступними питаннями:
– Про безоплатну передачу майна (заклади культури) із спільної власності територіальних громад міста Устилуга і сіл району у комунальну власність Війницької сільської ради
– Про безоплатну передачу майна (заклади охорони здоров’я) із спільної власності територіальних громад міста Устилуга і сіл району у комунальну власність Війницької сільської ради
– Про безоплатну передачу майна (заклади освіти) із спільної власності територіальних громад міста Устилуга і сіл району у комунальну власність Війницької сільської ради
З розгляду запропонованих питань членами постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, залучення інвестицій та використання майна спільної власності територіальних громад району